נוזלי קירור לרכב

מציג את כל 7 התוצאות

נוזל קירור אדום

נוזל קירור אדום הוא נוזל מיוחד מבוסס מים מזוקקים וחומרים נוספים, ותפקידו לקרר את המנוע. לא מדובר בנוזל רגיל או במי ברז אלא בתרכובת מיוחדת שאיננה גורמת לחלודה. ישנם כמה וכמה נוזלי קירור בשוק בכמה צבעים, וחשוב לבחור את נוזל הקירור הנכון לרכב ולמנוע שלכם. אם אתם שואלים את עצמכם מדוע דרוש נוזל קירור הרי שהתשובה היא פשוטה. הרכב פולט חום ברמה גבוהה ועל מנת למנוע הגעה לנקודת חום קריטית הרי שנוזל הקירור מאזן את הטמפרטורה. והדבר פועל גם בכיוון ההפוך – הנוזל מגן מפני קיפאון מערכות הרכב במזג אוויר קר מאוד. הנה לפניכם כמה טיפים חשובים כאשר אתם רוכשים נוזל קירור לרכב שלכם.

נוזל קירור אדום לרדיאטור

כאשר קונים נוזל קירור לרכב חשוב מאוד לבחור נוזל איכותי. נוזל קירור אדום לא דורש להחליפו בפרקי זמן תדירים אלא אחת לתקופה. הנוזל הזה יספק לרכב שלכם רמת הגנה גבוהה במיוחד. חשוב לבדוק במידה וחלקים מסוימים ברכב שלכם עברו תהליך של ריתוך הרי שחשוב שהנוזל לא יבוא עימם במגע. יש נוזלים נוספים זמינים בצבע ירוק וצהוב ולכל נוזל יש את התכונות שלו. כמובן שכלל נוזלי הקירור לא משנה באיזה צבע הם מטרתם לספק הגנה למנוע ולמערכות הרכב במזג אוויר קיצוני חום וקור. במידה ומנוע הרכב שלכם מתחמם יתר על המידה כמובן שהדבר עלול להזיק למנוע ואף להוציא אותו מכלל פעילות. גם אם מערכת הקירור ברכב שלכם לא עובדת בצורה תקינה הרי שהדבר עלול להביא להופעתן של תקלות שונות, שיעלו לא מעט כסף לתקן.

נוזל קירור אדום לרכב מחיר משתלם

כמובן שהמטרה שלנו היא לשמור על תפקוד תקין של הרכב ולהקטין את שיעור הבלאי, ולכן חשוב מאוד לעבוד עם נוזל קירור איכותי. נוזל קירור אדום למנוע יספק הגנה טובה למנוע מפני חימום וקורוזיה. כמובן שחשוב גם לבדוק את התרמוסטט ככל שכלי הרכב אכן התחמם יתר על המידה. צנרת מערכת הקירור חשובה גם היא וחשוב לבצע גם בדיקה תקופתית שלה. טיפ חשוב נוסף נוגע להוספת הנוזל, ובהקשר זה חשוב לשים לב שכאשר אתם מוסיפים את נוזל הקירור לרכב אסור לעשות זאת כאשר המנוע חם אחרי שהרכב סיים נסיעה.

נוזל קירור ירוק

לפני שנסביר על נוזל קירור ירוק והיתרונות שלו, נתייחס לנוזל קירור לרכב. הנוזל מיועד לקרר את הרכב בשל התחממות המנוע, מבלי שהרכב והמערכות שלו יגיעו לנקודת חום קריטית מסוכנת. זהו תפקידו העיקרי של נוזל הקירור ולכן חשוב להקפיד שישנה כמות מספקת של הנוזל ברכב. יש מי שמכנים את נוזל הקירור בשם נוזל לרדיאטור ומדובר למעשה על אותו הדבר. שימו לב שנוזלי קירור נדרשים עבור מכוניות, קטנועים וכלי רכב נוספים ממונעים. במידה ואתם צריכים למלא מחדש נוזל קירור ברכב שלכם או שאתם מעוניינים לדעת האם יש לכם צורך בנוזל קירור אחר, כדאי לכם לקרוא את המאמר הבא. חשוב מאוד להדגיש כי נוזלים ותוספים לרכב חייבים להיות איכותיים ולעמוד בתקנים השונים, אחרת מדובר בסכנה של ממש לכם ולכלי הרכב.

נוזל קירור לרדיאטור ירוק

על מדפי החנויות תוכלו למצוא נוזל קירור ירוק לצד נוזלים בצבעים נוספים כמו אדום למשל. חשוב לציין שאסור לערבב בין שני נוזלים בצבע שונה, אלא לבחור סוג אחד וצבע אחד. נוזל קירור ירוק מתאים מאוד לדגמי רכב מסוימים והוא איכותי. הנוזל גם מונע התפתחות של חלודה במערכות הרכב והוא בעל יכולת שינוע החום בצורה מאוד טובה. שימו לב שנוזל קירור המיוצר על ידי פירמות שונות זמין בגדלים שונים ולכך יש גם השפעה על המחיר. תוכלו להשוות בין המחירים השונים בחנויות הפיזיות לעומת חנות אונליין ולבדוק היכן כדאי עבורכם ביותר לצבע את הקנייה.

נוזל קירור אדום או ירוק מה מומלץ

אחד היתרונות שברכישת נוזל קירור ירוק איכותי הוא העובדה שאתם יכולים להיות שקטים שהנוזל מותאם לדרישות יצרני הרכב ועומד בתקנים השונים. מדובר באלמנט חשוב מאוד משום שאם אתם מבצעים שימוש בנוזל שאיננו מאושר הרי שהדבר עלול לגרום לפגיעה רצינית בכלי הרכב עד לכלל סכנה. מגוון של נוזלי קירור ירוקים זמינים עבורכם וחשוב מאוד לבחור את הנוזל המתאים ביותר לרכב שלכם מבחינת מודל ודרישות נוספות. אם אתם זקוקים לייעוץ נוסף לגבי בחירת נוזל קירור תוכלו לפנות לאיש מקצוע אשר יספק לכם מענה לכל השאלות והכוונה לגבי נוזל קירור ירוק המתאים עבור הרכב שלכם.