ספריי סיליקון לרכב

מציג את כל 7 התוצאות

ספריי סיליקון ותרסיסי עזר

בכדי לשמן את מערכת המנוע של הרכב שלכם בצורה טובה רצוי לשלב בשגרת התחזוקה ספריי סיליקון לרכב. מדובר בספריי שנועד להגן על מערכת המנועים ומידת השימון שלה. כאשר מדובר בספריי איכותי הרי שיעילותו גבוהה מאוד. הספריי דוחה הידבקות של אבק ומשקעים ויעיל מפני תהליך חימצון הנקרא קורוזיה. השימוש בספריי סיליקון כזה הוא השקעה קטנה משתלמת מאוד מבחינה כלכלית משום שאתם משפרים את יעילות המנוע וביצועי הרכב, ולמעשה מאריכים את חיי חלקי המנוע. שימו לב שאתם רוכשים מוצר איכותי המיוצר על ידי יצרנית אמינה וכזה אשר עומד בתקנים הנדרשים.

תרסיס ספריי סיליקון לשימון ותחזוקה

השימוש באמצעות ספריי סיליקון לרכב מספק הגנה גבוהה מאוד מפני מפגעים ואטימה. הוא גם מונע התייבשות כתוצאה ממזג אוויר והוא גם יעיל מפני חריקות. ולכן שימוש קבוע ונכון בספריי מבטיח לכם רכב בעל ביצועים משופרים וכזה אשר יהיה אטרקטיבי יותר בבוא העת כאשר תבקשו למכור אותו. ניתן לבצע בו שימוש בהתאם להוראות הכתובות על גבי האריזה ושימו לב שאתם משתמשים בכמות הדרושה ולפי תהליך הניקוי הנכון. יש ספריי בגדלים שונים ובהרכבים שונים ותמיד תוכלו לנסות ספריי אחר אם לא הייתם מרוצים מהקודם. ספריי לרכב יעיל גם מפני התיישנות של מסילות הפלסטיק והצירים והוא  מסייע לאטימת דלתות הרכב.

ספריי סיליקון לרכב מחיר

מחירו של בקבוק ספריי סיליקון לרכב עומד על כמה עשרות שקלים בממוצע כאשר ישנו כמובן הבדל בין המותגים השונים, וחשוב תמיד לשים לב למחיר ביחס לכמות. ייתכן ורכישת כמות גדולה מראש לא תבטיח לכם חיסכון כספי במידה והספריי שבחרתם יתברר כלא מתאים. תמיד כדאי להתייעץ בחנות לאביזרי רכב עם איש מקצוע. תרסיס סיליקון מספק לכם הגנה נוספת לאוטו שלכם וגם איכות נסיעה גבוהה יותר. ממש כמו שאנחנו מטפחים את עצמנו ואת הבית שלנו, כדאי גם לטפח בצורה נכונה את הרכב שלנו. אחרי הכל רבים מאיתנו מבלים לא מעט שעות מדי יום בנסיעה ברכב. שימו לב שאתם רוכשים ספריי העומד בתקנים השונים ושאתם בוחרים חברה אמינה לה ניסיון מספק ומבחר של מוצרים.